„TĪĢERI” cīnās Lietuvā.

2006.gada 4.novembrī Karate cīņu kluba ‘Tīģeri” komanda 7 sportistu, trenerīša, Ilzītes, Aivas un Daiņa Švirbergu sastāvā ieradās Lietuvas pilsētā Šauļi uz Lietuvas JKA federācijas čempionātu bērniem un pusaudžiem. Ielūgumu uz šīm sacensībām atsūtīja Lietuvas JKA federācijas prezidents Romualdas Montvidas. Brauciens uz Šauļiem izvērtās jautrs, bija ko salīdzināt, kā darbojas ceļu apsaimniekotāji Vidzemē, Rīgā, Zemgalē un Lietuvā. Vistīrākā šoseja bija Lietuvā, tad Vidzeme, bet vissliktāk uzkopti bija Zemgales ceļi, it īpaši aiz Jelgavas līdz robežai.

                10g. meiteņu kateg. disciplīnās KATA un KUMITE Linda Kristiāna Švirberga izcīnīja divas 2.vietas, 13g. meiteņu kateg. disciplīnā KATA Kitija Jurova izcīnīja 2.vietu un 3.vietu KUMITE

                Disciplīnā KATA atkal atzīstami cīnījās Roberts Sudmalis, kurš vienu pēc otra pieveica savus pretiniekus disciplīnā KATA un tikai ceturtajā kārtā piekāpās titulētam pretiniekam Lukam Urbonam (12g., 1. dan !!!), kurš arī kļuva par uzvarētāju. Robertam šoreiz   dalītā 5-6 vieta. Centīgi un sparīgi savā kateg. 12g. zēni KUMITE cīnījās Elvijs Sadovskis, šoreiz gūta pieredze, medaļas, visticamāk būs nākošajās sacensībās. Grūti gāja arī Laurim Švirbergam kateg. zēni 12g. disciplīnā KUMITE, tomēr viss beidzās veiksmīgi, izcīnīta 3. vieta. Arī Lauris izjuta jau iepriekš minētā Lietuvas puiša L.Urbonas lielisko meistarību.

                14g. zēnu kateg. Uģis Šķiņķis ar stipru un precīzu sitienu pa degunu liedza savam pretiniekam turpināt cīņu un izcīnīja uzvaru 20 sekundēs. Otrajā kārtā Uģis tikās ar komandas biedru Mārtiņu Ērgli, šoreiz pārāks bija Mārtiņš, un šī uzvara pavēra ceļu uz medaļām. Trešajā kārtā līdzīgā cīņā zaudējot puspunktu tika izcīnīta 3.vieta un Mārtiņš iedzīvojās jaunā vārdā „MARTINS” (lietuviešiem bija problēmas ar izrunu).