„TĪĢERI” cīnās Prāgā.

2007.gada  8.decembrī Čehijas galvaspilsētā Prāgā notika 4.starptautiskās Karate sacensības „St. Nicholas Cup 2007”. Tās rīkoja JKA Čehija ar tās vadītāju Karelu Strnadu (6 dan) priekšgalā. Tajās piedalījās 19 Karate klubi no 5 valstīm – Čehijas, Latvijas, Ungārijas, Vācijas, Skotijas- kopumā 250 dalībnieki. Latviju pārstāvēja Karate un Kaujas cīņu klubs „TĪĢERI” 17 sportistu komanda.

Zālē cīņas noritēja vienlaicīgi uz 5 laukumiem piecās vecuma grupās. Dalībnieku skaits jaunākajās grupās bija ļoti liels (62 !), cīņas bija sīvas, neviens negribēja zaudēt. Ļoti daudz dalībnieču bija grupā jaunietes 16+ gadi – 16, šī bija viena no prestižākajām grupām, kurā cīnījās 6 melno jostu īpašnieces. Ļoti sīvas cīņas izvērtās arī kadetu zēnu un meiteņu grupās.

Meiteņu 14-15 g. grupā KUMITE ļoti sīvā cīņā par pirmo vietu pēc papildus laika ar minimālu Wazari ( puspunkts), zaudējumu piedzīvoja Signija Kopeika, ieņemot 2.vietu.

Jānis Krustiņš 14-15 g. kadetu grupā KUMITE lēnām un mērķtiecīgi uzvarot vienu pretinieku pēc otra, finālā spēja izturēt sava titulētā pretinieka (melnā josta) spiedienu un izcīnīja 1.vietu.

Jauniešu komanda Mārtiņš Ērglis, Artūrs Gavrilovs, Jānis Krustiņš kategorijā komandu KATA izcīnīja 2.vietu piekāpjoties Ungārijas komandai. Malači! Paldies Vidrižu pagasta padomei par Jāņa Krustiņa finansiālo atbalstīšanu