Karate sacensības un Cīņu šovs LIMBAŽOS.

2008.gada 23.februārī no plkst. 10:00-15:00 Karate un Kaujas cīņu klubs „TĪĢERI” Limbažu 3.vidusskolas sporta zālē uzsākot jauno 2008.gada sezonu aizvadīja pirmās šā gada kluba sacensības pulcējot 100 jaunos karatistus (Limbaži, Cēsis, Valmiera, Smiltene, Saulkrasti) un pilnas tribīnes atbalstītāju. Cīņas atklāja paši mazākie 5-6 g. un 7 g. vecie cīkstoņi kategorijā Taktiskais Kumite un meitenes 13-17 g. KATA. Turpinājumā cīņas noritēja vēl 13 vecuma kategorijās un divās disciplīnās Karate KUMITE un Džudo cīņās. Visi, kas vēroja sacensības klātienē pārliecinājās par mazo sportistu cīņas sparu, drosmi, apņēmību un gribasspēku. Kopumā tika izcīnītas 48 medaļas un 7 kausi. Īpaši gribas atzīmēt Jāni Krustiņu un Mairu Krustiņu (Vidriži), kas rādīja ļoti labu Karate tehniku un cīņas sparu, viņu cīņas bija kā saldais ēdiens skatītājiem. Jānis piedalījās četrās kategorijās un izcīnīja trīs 1.vietas un vienu 2.vietu, Maira ļoti sīvā cīņā spēja pārvarēt savas pretinieces un izcīnīt 1.vietu un kausu meiteņu kategorijā.

Latvijas Kaujas Cīņu Federācija un Karate un Kaujas cīņu klubs „TĪĢERI” plkst. 16:00 bija sarūpējuši limbažniekiem dāvanu „Februāra cīņu šovu”, parādot trīs dažādus sporta cīņu veidus: Karate, Džudo un Kikbokss. Pulcējot pilnas tribīnes skatītāju, jaunie karatisti parādīja labu tehniku un cīņas sparu. Skatītājiem tika parādītas arī četras dažādu līmeņu komandu KATAS, kur dalībnieki sinhroni veic tehnisko vingrinājumu izpildi. Ļoti spraigas un sīvas cīņas izvērtās 15-17 gadu meiteņu grupa. Nerēķinoties ar iepriekšējiem pretinieces panākumiem Signija Kopeika un Maira Krustiņa jau pašās pirmajās cīņas sekundēs parādīja, ka uzvara pretiniecei nenāks viegli. Rādot labu Karate cīņas tehniku, neatlaidību, drosmi, vīrišķību un drosmi, ar nelielu punktu pārsvaru uzvaru izcīnīja 15 g. Signija Kopeika (Smiltene). 16-20 g. jauniešu grupā cīņas noritēja pēc olimpiskā principa (uzvarētājs cīnās tālāk). Jānis Vintēns, Artūrs Gavrilovs, Jānis Krustiņš, Mārtiņš Zuntners, Armands Azis un Gvido Kanalošs septiņās cīņās parādīja klātesošiem skatītājiem visu sporta Karate būtību, tehnisko arsenālu, fiziskās spējas, drosmi, attieksmi un Karate cīņu etiķeti. Neatstājot saviem pretiniekiem nekādas izredzes, pirmo vietu izcīnīja  Jānis Vintēns (Burtnieki, Valmieras raj.), 2.vietā atstājot Gvido Kanalošs (Staicele, Limbažu raj.), 3.vietā Artūru Gavrilovu (Cēsis).

Cīņu turpinājumā Karate un Kaujas cīņu kluba „TĪĢERI” audzēkņi aizvadīja 7 cīņas sporta Džudo. Arī šajā disciplīnā burtniecietis Jānis Vintēns pieveicot visus pretiniekus izcīnīja 1.vietu, Mārtiņam Zuntneram 2.vieta, Jānim Krustiņam 3.vieta.

Kikboksa sadaļā noritēja 3 cīņas divās svara kategorijās -66 kg un -71 kg . Tajās piedalījās sportisti no cīņu kluba „TĪĢERI” un Priekuļu-Smiltenes Kikboksa kluba audzēkņi. Priekuļi svinēja uzvaras divās cīņās, Karate un Kaujas cīņu klubs „TĪĢERI” vienā.

Karate un Kaujas cīņu klubs „TĪĢERI” PATEICAS visiem limbažniekiem un pārējiem viesiem, kas atrada laiku apmeklēt un skatīties sporta cīņas. Aicinām pie sevis visus, kam interesē Karate.

Latvijas Kaujas Cīņu Federācija PATEICAS visiem sporta pasākuma atbalstītājiem:

Limbažu pilsētas Domei, Limbažu 3.vidusskolas direktoram Agrim Zakulim,

Limbažu 1.vidusskolas direktorei Pārslai Ķauķei, SIA „Latvia Timber International”, Aināram Zeidmanim, Uldim Arbidānam, laikrakstam „Auseklis”.