Vasaras Karate Sporta Seminārs "VAIDAVA 2009"

No 28.06-05.07 notika ikgadējā Karate kluba „TĪĢERI” vasaras Sporta nometne. Mazā, jautrā nometnīte, tā varētu raksturot nedēļas garumā pulcējušos dalībniekus un viņu veikto. Jā, šoreiz bijām izcili maz, žēl !!!, bet tas netraucēja mums visiem kopā jautri pavadīt laiku. Viss sākās jau svētdienas vakarā ar tradicionālo „kartupeļu spēli”, kurā piedalījās visi dalībnieki.

Pirmdiena sākās ar ierasto rīta krosiņu un spēka vingrinājumiem un rīta/vakara treniņiem. Saule mūs lutināja, pēc pusdienām devāmies uz Vaidavas ezera pludmali peldēties un sauļoties. Vakars noslēdzās ar kārtīgu futbola turnīru pusotras stundas garumā. Vispirms mazie izcīnījās savā starpā (ar 1:0 uzvarēja „plikie”), pēc tam pievienojās lielie un tika nolemts, ka lielie (3 meitenes un 2 puiši) cīnīsies pret maziem (12 !). Pēc pusstundas, kad rezultāts jau bija sasniedzis 3:0 lielo labā, spēlēt mazo labā tika atļauts arī spēles tiesnesim, t.b., Trenerīītim. Ilgi nebija jāgaida uz rezultāta maiņu 2:3 un lielie vairs nevarēja vaļoties, jāsāk spēlēt nopietni. Vēl mazie iespēja rezultātu sadeldēt līdz 4:5, bet tad arī spēki bija galā, jo tikt līdzi lielajiem spēka vairs nebija, kaut TrenerīītC dzina visus. Spēle noslēdzās ar lielo uzvaru 7:4. Nekas, mazajiem tika laba skola kā komandai spēlēt futbolu, kas apliecinājās citu vakaru turnīros.

 Otrdienas vakars tika aizvadīts zem Tautas bumbas lozunga „mani nevar tik vienkārši izsist”. Miksējot sastāvus tika aizvadītas sešas spēlas.

Trešdiena, kā vienmēr pati grūtākā diena, sāp visi muskuļi, pakustēt grūti, bet vajag. Kolektīvi izveidojam divas smilšu pilsētas, pirms launaga uzspēlējam „pēdējais pāris šķiras”, tas bija jautri. Fū, esam izturējuši, jau vakars-vecāku diena, stāstam savus iespaidus, apgūto, rādām atzīmes par istabiņu uzkopšanu, izveidotās smilšu pilsētas.

Ceturtdiena, ups…, kas noticis ar maniem muskuļiem, tik viegli skrienas un rokas klausa. Vakars kā parasti paiet ātri, jo TrenerīC ir izdomājis kādas jautras nodarbes visiem.        Piektdiena, šodien treniņos Katas, laiks mainās knapi paspējām nopeldēties, uznāca lietus. Vakarā mazie ar bumbas kameru uzspēlēja „ķirbīša spēli” (futbolu), gāja jautri, jo „ķirbītis” bija viltīgs, ne vienmēr lidoja tur kur to sita. Pēc tam 3 meitenes pret 2 puišiem uzspēlēja strītbolu. Tas bija graujoši, hmmm…, 25:2 meiteņu labā 10 min. laikā. Tālāk meitenes atļāva puišu komandā spēlēt arī Trenerīītim, tā bija liela kļūda. 10 min. laikā spēle izmainījās proporcionāli pretējā rezultātā 26:2 puišu labā. Uzvarēja draudzība!!!

Lielā diena sestdiena, notika divas sacensību tūres, no rīta mazie rādīja prasmes izpildot Katas, bet vakarā Ippon Kumite. Lieliem bija savs nopietns pārbaudījums, meitenes iejutās tiesnešu lomā, bet puiši sekretariāta darbībā. Pēc aizvadītajiem mačiem nāca atziņa, ka tiesāšana un sekretariāts ir ļoti nopietns un atbildīgs darbs, ka katra nenozīmīga kļūdiņa veido virkni, kas beigās var izmainīt cīņas rezultātu.

URĀ !!! Sestdienas vakars, pats gaidītākais brīdis nometnē. Istabiņu tīrībā un noformējumā pārliecinoši uzvar meitenes, par ko nopelna saldējuma torti. Un protams Diskotēka…!!! Dejas ar slotu, Limbo, Macarena, Pastum-Pastum-Piess tās ir tikai dažas no izspēlētajām spēlēm. Tika iemācīti arī daži deju soļi dejā Bugi-Vugi. Dejas, atrakcijas, spēles un tā līdz četriem. Mazā, jautrā nometne ir galā!!!

Gaidīsim nākamo gadu, kad varēsim pulcēties kopā, rasts jaunas iemaņas un jaunus draugus.