KARATE sezona sākusies.

2008.gada 4.oktobrī Jūrmalā notika 7.atklātās Starptautiskās sacensības karate  „Jūrmalas Kauss 2008”. Šīs ir pirmās 2008-2009 gada sezonas sacensības bērniem un jauniešiem Latvijā. Sacensībās piedalījās stiprākie karate klubi no Latvijas, kopumā pulcējot 120 dalībniekus. Vidzemi pārstāvēja Karate un Kaujas Cīņu klubs „TĪĢERI” ar 17 dalībniekiem.

Izcīnīto medaļu kopvērtējumā ar  4 – 1.vietām, 4 – 2.vietām un 5 – 3.vietām  Karate Cīņu klubs „TĪĢERI” izcīnīja godpilno 3.vietu. 11 meitenes un 6 puiši godam pārstāvēja „TĪĢERU” komandu:

Sīvās cīņās ar savām pretiniecēm 11 g. Līga Vilcāne izcīnīja 1.vietu kateg. KATA un 1.vietu kateg. KUMITE. 12-13 g. grupā Linda Kristiāna Švirberga kateg. KATA izcīnīja 3.vietu un kateg. KUMITE  - 1.vieta Linda Jakovele kateg. KUMITE izcīnīja 2.vieta. 14-15 g. grupā Kitija Jurova kateg. KATA izcīnīja 3.vietu,  Signija Kopeika kateg. KUMITE izcīnīja 2.vietu, Rimma Ševčenko kateg. KUMITE izcīnīja 3.vietu. 16+ g. grupā Maira Krustiņa izcīnīja 1.vietu KUMITE, bet Diāna Jēgere 2.vietu.

Puišu grupās kateg. KUMITE noritēja bezkompromisa cīņas par katru punktu, ļoti daudz tika pielietota metienu tehnika, cīņas bija spraigas, ar labu tehnisko izpildījumu. 12-13 g. puišu grupā Mārcis Urbāns izcīnīja 3.vietu kateg. KUMITE -45 kg. 14-15 g. grupā Dāvis Stauvers kateg. KUMITE -50 kg izcīnīja 2.vietu, bet Agris Spruģevics kateg. KUMITE -55 kg izcīnīja 3.vietu.

Tāpat komandā bija un cīņās piedalījās Zane Zālīte, Jana Voroņecka (pirmās Lielās sacensības), Māra Truce, Lauris Švirbergs, Jānis Krustiņš un Artūrs Gavrilovs.

Aicinām atbalstīt un palīdzēt visus interesentus un uzņēmējus, kam nav vienaldzīgs cīņu sports, kā arī  attīstīt Karate un Cīņu sportu Valmierā, Cēsīs un Limbažos. Palīdzētu ar bezmaksas transportu, lai varētu nokļūt sacensību vietās gan Latvijā, gan Baltijā, gan Eiropā. Palīdzētu iegādāties speciālo grīdas segumu Tatami, lai varētu pilnvērtīgi trenēties un apgūt metienu tehniku. Karate tās nav tikai cīņas (daudziem šķiet, ka tur jau kaušanās vien notiek), tas pirmām kārtām ir disciplīna, otrām kārtām disciplīna, trešām kārtām  drosme, pārliecība, attapība, spēks, sevis attīstīšana un pilnveidošana.